Üretici: Philips
Kiralama Durumu: Evet

♦ GE ALPHA RT-ST

♦ MAMEX GENDEX

♦ PACİONİ
♦ PİCKER
♦ PHİLİPS
♦ PLANMED  Sophie

Firmamız radyoloji cihazları konusunda deneyimli kadrosuyla, yıllardır görüntüleme sistemleri üzerine satış ve teknik servis hizmeti vermektedir.

Yukarıdaki listede bulunan mamografi cihazlarının onarım ve bakımını yapan firmamız, cihazlarının yedek parça stoğunu elinde tutmakta ve bu cihazlara aktif olarak teknik servis hizmeti vermektedir. Yedek parça desteğini yurtdışından sağlayan firmamız her marka mamografi cihazına ait parçayı temin edebilmektedir.

Arızalı kartları servisimizde yüksek teknolojili entegre test cihazları ile çok kısa bir zamanda tamir etmekteyiz.

Mamografi cihazının kurulumu öncesinde, yeni yerinin planı yapılarak uygun çalışma ortamı yaratılır. Cihazın çalışma fonksiyonlarının kontrolleri yapılarak demonte edildikten sonra, özenle taşınarak yeni yerine kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Mamografi cihazlarının montaj öncesi ve sonrası işlemlerini özenle yapan firmamız, cihazın kurulumu sonrasında genel bakım ve kalibrasyonlarını tamamlayarak deneme görüntülerini alınan cihazı çalışır halde müşterinin hizmetine sunmaktadır.

Kurulumu gerçekleştirilen cihaza müşteri istediği takdirde yıllık bakım sözleşmesi dahilinde teknik servis hizmeti de sunulmaktadır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: